Відбувся селищний конкурс дитячого читання «Книгоманія»

3 квітня 2019 року з метою підвищення рівня особистого розвитку і культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання на території Дубов’язівської селищної ради в приміщенні Сім’янівської сільської бібліотеки відбувся селищний конкурс дитячого читання «Книгоманія».

У Конкурсі брали участь: Білівщук Анастасія (Салтиківська сільська бібліотека), Руденко Дар’я (Дубов’язівська селищна бібліотека), Шаповал Анастасія (Лебедівська сільська бібліотека), Носкова Катерина (Дубов’язівська селищна бібліотека), Тертична Юлія (Сім’янівська сільська бібліотека), Старкова Дар’я (Курилівська сільська бібліотека), Хоменко Анастасія (Дубов’язівська селищна бібліотека), Приймак Євгенія (Дубов’язівська шільна бібліотека)

Змагання між учасниками відбувалося у вигляді розповіді про улюблену книгу та літературної вікторини.
За результатами оцінювання члени журі обрали трьох переможців:
І місце: Руденко Дар’я (Дубов’язівська селищна бібліотека)
ІІ місце: Тертична Юлія (Сім’янівська сільська бібліотека)
ІІІ місце: Приймак Євгенія (Дубов’язівська шкільна бібліотека).

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу дитячого читання!

Відділ культури
Дубов’язівської селищної ради