ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ВІДКРИТА ДЛЯ КОЖНОГО

Нещодавно молода жінка ромської національності Любов з Конотопського району звернулася до юстиції з проблемою. Після смерті батька своїх дітей вона опинилася у скрутному фінансовому становищі і за порадою прийшла саме до органів юстиції.

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ВІДКРИТА ДЛЯ КОЖНОГОПісля отримання кваліфікованої консультації, жінка, скориставшись порадами фахівців, в судовому порядку встановила батьківство своїх малолітніх дітей Руслана та Каміли, що дало можливість внести зміни в актовий запис про народження дітей, зазначивши померлого батьком дітей.

На сьогодні заявниця врешті-решт зібрала та здала пакет документів і звернулася до Управління соціального захисту населення для отримання матеріальної допомоги від держави по втраті годувальника.

Юстиція завжди захищає права громадян, кваліфіковано радить та супроводжує ситуацію в правовому полі до її розв’язання, вказує правильний напрям дій, що й допомагає в критичних ситуаціях.