Засідання круглого столу на тему: «Організаційні та фінансові питання формування та розбудови Конотопського госпітального округу»

22.03.2019р. у приміщенні Конотопської міськради відбулося засідання круглого столу регіональної ради госпітальних округів з теми: «Організаційні та фінансові питання формування та розбудови Конотопського госпітального округу». В обговоренні питань взяли участь Акпєров В. перший заступник голови Сумської ОДА, Сизон Т. секретар Конотопської міськради, Хоруженко О. директор Сумського ВП ЦРМС. Присутніх ознайомили із планом заходів для розбудови Конотопського госпітального округу, розглянуто основні напрями реформування медичних закладів у Конотопському госпітальному окрузі, правові засади утворення та діяльності госпітальної ради.