Підсумки конкурсу читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка «Вічне слово Кобзаря»

З метою виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів художнього читання, розширення культурних та інформаційних зв’язків між творчими колективами Дубов’язівської селищної ради був проведений конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка «Вічне слово Кобзаря».

Учасники презентували конкурсні виступи у трьох вікових категоріях: молодша – учасники 10-16 років; середня – учасники 16 – 22 роки, старша – 22 та старші. З побажаннями творчого натхнення та перемоги до конкурсантів звернулася заступник селищного голови Олена Григорівна Бохан.

Учасники конкурсу вразили всіх присутніх своїм талантом та щирістю.

Переможцями конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» стали:

• Молодша вікова категорія: Станіслав Ведмідь (с.Красне), Леся Димуша (с. Тернівка),Ангеліна Іващенко (смт Дубов’язівка), Поліна Масалова (смт Дубов’язівка) – I місце. Каріна Негроєнко (смт Дубов’язівка), Дар’я Старкова(с.Курилівка), Вікторія Петушко (с.Тернівка),Марина Гарбар (смт Дубов’язівка) – II місце. Тетяна Дегтяр (с.Курилівка), Анна Анцибор (с.Базилівка), Тетяна Бережко (с.Курилівка) – III місце.
  • Середня вікова категорія: Олексій Лебідь(смт Дубов’язівка) – I місце. Микола Поволоцкий – (с.Салтикове) – II місце.
  • Учасники літературно-музичної композиції: Тетяна Бут ,Олексій Лебідь, Світлана Білун, Вікторія Хімінчук, Анна Губатенко, Ірина Селезень, Марина Грабар, Іванна Ткачук, Дар’я Демеха – I місце.
    Старша вікова категорія. Учасники літературної композиції: Ганна Гульченко, Світлана Молоданович, Олена Косенко (с.Шпотівка) – I місце.
Усі переможці нагороджені дипломами. Бажаємо учасникам невичерпного натхнення та творчих звершень.

Відділ культури Дубов’язівської селищної ради