Свято 8 Березня в Дубов’язівській об’єднаній територіальній громаді

8 Березня – свято краси, ніжності, жіночності. Цей день давно став символом пробудження весни, щасливих посмішок і позитивних емоцій, символом вшанування Жінки – берегині роду людського, її витонченості, мудрості, людяності і безмежної доброти.

6 березня виконком Дубов’язівської селищної ради привітав жінок Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади з прийдешнім Міжнародним жіночим днем. Щирі слова поздоровлень лунали від селищного голови Марусиченко Т. П., заступників селищного голови Бохан О. Г. та Білика Л.І., які вручили грамоти за вагомий внесок у розвиток соціальної сфери, сільського господарства, культури, медицини працівницям Дубов’язівської ОТГ: Димуші Тетяні Миколаївні, оператору машинного доїння ТОВ «Молоко-Вітчизни», Мороз Надії Іванівні, провідному спеціалісту контрольного відділу Дубов’язівської селищної ради, Скрипочці Людмилі Олексіївні, секретарю Дубов’язівської селищної ради, Коломієць Галині Федорівні, бухгалтеру ТОВ «Сектор-Агрокон», Бондар Людмилі Федорівні, економісту ТОВ «Сектор-Агрокон», Яловенко Вірі Іванівні, оператору котельні Дубов’язівський ПД ДП «Укрспирт», Зінченко Ользі Володимирівні, бухгалтеру РОБКООП, Дудці Тетяні Михайлівні, майстру зміни ПП «Хлібзавод Д убов’язівський», Черняк Тетяні Вікторівні, пташниці ТОВ «Колос Агро-Трейд», Охонько Світлані Антонівні, директору Дубов’язівського БК, Ліщенко Тетяні Петрівні, бібліотекарю Сім’янівської сільської бібліотеки, Бичковій Ганні Миколаївні, завідувачу Базилівським об’єктом дозвіллєвої роботи, Химченко Світлані Володимирівні, тваринниці ТОВ «Молоко-Вітчизни», Бондаренко Олені Петрівні, оператору машинного доїння ТОВ «Ранок Гамаліївки», Іщенко Ларисі Анатоліївні, оператору машинного доїння ТОВ «Ранок Гамаліївки», Папенко Олені Миколаївні, кухарю ТОВ «Весна-Агро», Журбі Лідії Іванівні, прачці Красненського соціального центру, Салогуб Тетяні Василівні, перукарю Красненського соціаьного центру, Донець Лідії Петрівні, завідувачу їдальні ТОВ «Весна-Агро», Орапко Ользі Олександрівні, завідувачу Красненським соціальним ц ентром, Шешені Оксані Петрівні, фельдшеру Рокитянського ФАП, Сурело Ларисі Іванівні, бухгалтеру ТОВ «Весна-Агро».

За сумлінну працю і творчий підхід до навчання та виховання підростаючого покоління, зразкове виконання службових обов’язків грамоти селищного голови отримали Батрак Лідія Олексіївна, учитель Курилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Бистро Тетяна Михайлівна, учитель Шпотівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Варвянська Світлана Григорівна, вихователь Терівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», Галушка Ніна Миколаївна, учитель «Сім’янівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», Кобак Людмила Олексіївна, учитель Дубов’язівського НВК «СШ І – ІІІ ст. ДНЗ», Ковбань Валентина Григорівна, Лебедівського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ», Линник Лариса Олександрівна, педагог-організатор Дубов’язівського НВК «СШ І – ІІІ ст. ДНЗ», Скакун Тетяна Сергіївна, учитель Салтиківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», Повидиш Тетяна Петрівна, учитель Дубов’язівського НВК «СШ І – ІІІ ст. ДНЗ», Пріла Юлія Петрівна, вихователь Дубов’язівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) « Сонечко».

Зі сцени Дубов’язівського будинку культури лунали пісні у виконанні Тетяни Бут (Дубов’язівський СБК), Лариси Сурело (Красненський СБК), Каріни Руденко (Дубов’язівський СБК), тріо у складі Катерини Солдатенко, Раїси Сердюк, Катерини Крутась (Салтиківський СБК), Дмитра Коновалова (Курилівський СБК), Миколи Галака (Шпотівський СБК).

Зі святом 8 Березня вітали найчарівнішу половину людства «зразковий» аматорський вокальний ансамбль «Щебетухи» Дубов’язівського СБК, аматорський чоловічий ансамбль Сім’янівського СБК, ансамблю «Заводяночка» Дубов’язівського СБК.

Цікаві хореографічні композиції продемонстрували присутнім танцювальний колектив «Живчик» Дубов’язівського СБК, хореографічний колектив «Діамант» Центру дитячої та юнацької творчості Дубов’язівської селищної ради, танцювальний колектив «Витівниці» Дубов’язівського СБК, танцювальні колективи Дубов’язівского СБК.

Ведучі святкового заходу – Лебідь Олексій і Білан Юрій – від імені всіх чоловіків Дубов’язівської ОТГ побажали жінкам тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров’я, щоб життя наповнювалося новими фарбами, а душа – весняним теплом, у серці завжди звучала музика любові, а в очах горів вогонь безмежної радості.

А. Лелюх,
директор КЗ ЦДЮТ