100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЮТЬ ОРГАНИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Функції органів державної реєстрації актів цивільного стану гранично прості, проте знаходитися в гущі подій людських доль під час зовсім не просто. Працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану, виконуючи обов”язки покладені на них державою, залишаються толерантними і виваженими у своїй роботі, хоча іноді не буває легко.

Реєстрація народження і смерті, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, удочеріння та усиновлення, видача та відновлення втрачених документів – ситуації вимагають професіоналізму та виваженої участі у кожному життєвому процесі.

До 100 – річного ювілею органів державної реєстрації актів цивільного стану для привітань зустрілися працівники, які багато років свого життя присвятили служінню професії та ті, які на сьогоднішній день зберігають минуле та творять історію сучасності заради майбутніх поколінь.

Адже на сьогодні робота в органах державної реєстрації залишається почесною, затребуваною та необхідною громадянам.

Ініціативи Мін’юсту надають можливість батькам новонароджених дітей провести реєстрацію народження малюка та отримати свідоцтво безпосередньо в пологовому будинку.

Сервіс #ДеньНародженняКохання, який набуває все більшої популярності серед пар, дає змогу родинам не тільки згадати та підтвердити свої обітниці, а й знову відчути себе нареченими, урочисто відсвяткувавши річницю весілля.

Тож бажаємо всім працівникам органів реєстрації актів цивільного стану завжди бути на хвилі позитиву та й надалі приносити радість в українські родини.