Художні колективи Дубов’язівської ОТГ взяли участь у святі козацької слави «Калнишева рада»

13 липня в селі Пустовійтівка Роменського району відбувся відкритий обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» з нагоди відзначення 327-ї річниці від дня народження українського лицаря, державотворця, полководця, дипломата, благодійника, останнього кошового отамана Запорізької Січі – Петра Калнишевського.

Козацьке свято порадувало гостей фольклорною презентацією куренів, роботою містечка майстрів, виставкою декоративно – ужиткового мистецтва, козацькими спортивними змаганнями, показовими виступами кінних вершників, фестивалем вуличної їжі, дитячими атракціонами, тощо.

Впродовж святкування у музеї Петра Калнишевського проходили екскурсії, огляд експозицій, перегляди кінофільмів. Колективи та виконавці обласного фестивалю народної творчості «Дивограй» майстерно оживили в мелодійній пісні одну з найславетніших сторінок нашої історії – козацьку добу. Конотопщину гідно представили колективи Дубов’язівської ОТГ – жіночий ансамбль працівниць Дубов’язівського спиртзаводу своїми виступами «Заводяночка» та дитячий ансамбль «Щебетухи», які зачарували глядачів своїми виступами