Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності – 2018

Асоціація велосипедистів Києва оголошує Конкурс на отримання грантів на проведення європейського тижня мобільності – 2018 (ЄТМ). В конкурсі можуть брати участь об’єднані територіальні громади (ОТГ) або громадські організації, зареєстровані на території цих ОТГ.

Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності - 2018 Метою конкурсу є популяризація в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) сталих видів транспорту, що мають низький вплив на довкілля, підвищення Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності - 2018 спроможності ОТГ та громадських організацій, які зареєстровані на території цих ОТГ, планувати i впроваджувати проекти, спрямовані на популяризацію сталих видів транспорту.

Згідно з опублікованими правилами, заявки на конкурс приймаються до 18 червня 2018 року. Запропоновані проекти мають бути завершені не пізніше Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності - 2018 15 жовтня 2018 року, а обсяг очікуваного фінансування може складати до 60 тис. грн.

Інші правила конкурсу та процедура подання заявок опубліковано на сайті http://www.mobilityweek.org.ua/. Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності - 2018

Конкурс проводиться в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах», Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності - 2018 що реалізується Асоціацією велосипедистів Киева за підтримки Програми для України з розширення прав i можливостей на місцевому piвнi, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.Конкурс на отримання грантів на проведення Європейського тижня мобільності - 2018

За додатковою інформацією та іншими питаннями звертайтеся до координатора конкурсу ЄТМ Івана Зінов’: ivan@csbi.org.ua, тел. 067 493 75 68.