Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято, адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій. Хочемо щоб вони виросли здоровими, щасливими, успішними.

1 червня в Красненському будинку культури відзначили це прекрасне свято. Приємно було бачити дітей Лебедівського НВК, які з величезним задоволенням співали, танцювали, малювали, брали участь у конкурсах. Особливо були в захваті від яскравих флешмобів, які підготували діти, що навчаються крім загальноосвітньої школи ще і в школі мистецтв м. Конотоп. Окрема подяка випускникам Валерії Осадчій та Аліні Барабаш, які були аніматорами на святі. До речі, ці талановиті діти після закінчення школи планують продовжити навчання у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. Валерія мріє стати дизайнером, Аліна – хореографом. Ми бажаємо їм успішно скласти ДПА, вступні іспити та в майбутньому стати відомими та успішними в своїй професії і, звичайно, допомагати нашій об’єднаній територіальній громаді. Бо майбутнє України в руках справжніх фахівців своєї справи.

Т. Осадча, начальник відділу
культури Дубов’язівської