Зустріч робочої групи з Григорієм Стариковим

29.05. 2018 року відбулася зустріч робочої групи по розробці стратегії розвитку території Дубов’язівської селищної ради з радником з питань регіонального розвитку Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Григорієм Стариковим.

В ході співбесіди були висвітлені можливі напрямки розвитку територій, джерела фінансування розвиткових проектів, було озвучено досвід роботи по даному питанню раніше створених громад.

Серед присутніх у складі робочої групи були представники ініціативної молоді, які висловили свої думки щодо пріоритетних напрямків розвитку селищної ради.

Як підсумок, було поставлено завдання вивчити пропозиції населення, керівників установ, підприємств, бізнес – структур, молоді та визначити раціональні цілі та напрямки розвитку Дубов’язівської селищної ради.