З Днем селища!

27 травня 2018 р. у Дубов’язівці відбулося святкування Дня селища, яке святкувала вся об’єднана територіальна громада.

Селищний голова Т.П. Марусиченко привітала всіх присутніх зі святом та побажала здоров’я, миру та процвітання всій громаді. На заході були присутні голова Конотопської районної державної адміністрації М.М. Горбенко, депутат обласної ради Демеха С.В., керівники господарств , заступники в.о. старост старостинських округів. Вітали та дарували всім гарний настрій учасники художньої самодіяльності Дубов’язівського, Сім’янівського, Красненського, Курилівського, Салтиківського, Шпотівського, Тернівського будинків культури.

Клубними закладами старостинських округів були представлені гостинні подвір’я, кожен з яких вирізнявся самобутністю та місцевими традиціями.

На кожному подвір’ї зустрічали гостей аматорські колективі, пригощали традиційними українськими стравами та демонстрували вироби місцевих майстрів.

Шанувальники образотворчого мистецтва мали можливість милуватися картинами талановитої місцевої художниці Валентини Івашко.

Протягом всього дійства діти розважалися на гірках, батутах, смакували солодкою ватою.

Всіх присутніх пригощали смачним кулішем.

Свято продовжилося запальними танцями.