Останній дзвоник для учнів Сім’янівського НВК

Ось і пролунав останній дзвоник і для учнів Сім’янівського НВК. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаємо усіх вас з цим світлим святом. Дякує матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні нашому краю, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви.

Протягом року учні Сім’янівського НВК брали участь у Міжнародному математичному конкурсі « Кенгуру», Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Міжнародній грі зі святкової літератури «Sunflower», Всеукраїнському природознавчому конкурсі «Колос», за що отримали дипломи та призи.

Журавльова Валентина, учениця 7 класу, нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту – за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури.

За активну участь були нагороджені:

• у спортивному житті школи – Абросімова Каріна, учениця 6 класу;
  • у художній самодіяльності – Тертична Юлія,учениця 6 класу;
  • всеукраїнських учнівських олімпіад – Турута Борис, учень 7 класу;

Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень. Бажаю вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаю вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.