Участь у обласному конкурсі сільських дитячих хорових колективів «Співаймо разом»

19 травня в м. Терни, Недригайлівського району, в приміщенні Тернівського селищного будинку культури, завдяки організації управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв за ініціативи народного артиста України, лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка, професора Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського Анатолія Мокренка, який традиційно підтримує дитячі хорові колективи на своїй малій батьківщині – селищі Терни, відбувся обласний конкурс сільських дитячих хорових колективів «Співаймо разом».

Дитячий аматорський хоровий колектив «Сад молодий» Дубов’язівського селищного будинку культури (керівник С.І.Токар) та зразковий аматорський обрядово-фольклорний колектив «Весняночка» Сім’янівського сільського будинку культури (керівник Рекал К.О.), гідно представили Дубов’язівську селищну раду (ОТГ) на цьому конкурсі .

Дитячий хоровий колектив «Сад молодий» Дубов’язівського селищного будинку культури (керівник С.І.Токар) отримав диплом лауреата ІІІ ступеня, а диплом «Кращий соліст хорового колективу» отримала Юлія Тертична, солістка зразкового аматорського обрядово-фольклорного колективу «Весняночка» Сім’янівського сільського будинку культури (керівник Рекал К.О.) .

Щиро дякуємо учасникам та керівникам колективів! Бажаємо всім натхнення та нових перемог!!!