Фестиваль дитячого вокального мистецтва «Первоцвіт»

27 квітня 2018 року відбувся селищний фестиваль дитячого вокального мистецтва «Первоцвіт»

З метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичному вихованню дітей в Дубов’язівському СБК, був проведений фестиваль дитячого вокального мистецтва « Первоцвіт». Цей захід зібрав у своє коло всіх талановитих дітей Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади.

Фестиваль проводився у двох номінаціях:

• Молодша вікова категорія (5-10 років);
  • Старша вікова категорія (11-16 років).

Вокальні колективи та солісти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

Всі учасники фестивалю нагороджені дипломами:

Молодша вікова категорія (номінація «Солісти»). Анна Фенченко (Красненський СБК), Марія Давиденко (Дубов’язівський СБК), Альона Ведмідь (Шпотівський СБК) – I місце; Роман Голуб (Шпотівський СБК – II місце; Аліна Бідненко (Шпотівський СБК) – III місце.

Молодша вікова категорія (номінація «Вокальні ансамблі»). Дитячий аматорський вокальний ансамбль «Вишеньки – черешеньки» (КрасненськийСБК), дитячий аматорський вокальний ансамбль «Зернятко» (Дубов’язвськийСБК) – I місце.

Молодша вікова категорія (номінація «Хорові колективи) -дитячий аматорський вокальний хоровий колектив «Сад молодий» (Дубов’язівський )СБК – I місце.

Старша вікова категорія ( номінація «Солісти»). Тетяна Бут (Дубов’язівський СБК) – Гран – прі, Юлія Тертична (Сім’янівський СБК),Ольга Касьян (Сім’янівський СБК),Валентин Бивалін (Красненський СБК), Каріна Руденко (Дубов’язівський СБК) – I місце; Анастасія Паляничка(Сім’янівський СБК), Олександр Бойко (Курилівський СБК) – II місце; Денис Чорний (Курилівський СБК) – III місце.

Старша вікова категорія (номінація «Вокальні ансамблі»). Дитячий аматорський вокальний ансамбль «Щебетухи (Дубов’язіський СБК) – Гран –прі; дитячий аматорський вокальний ансамбль Сім’янівського СБК – I місце; дитячий аматорський вокальний ансамбль Курилівського СБК – II місце; дитячий аматорський вокальний ансамбль «Веселка» (Шпотівський СБК – III місце).

Приємно те, що артисти, які виступали на сцені, небайдужі до музики та вокального мистецтва. І хоча вони ще не професіонали, а тільки навчаються цьому та ми сподіваюсь, що імена юних зірочок нашої громади засяють поруч з всесвітньо відомими.

Щиро дякуємо керівникам колективів та учасникам фестивалю « Первоцвіт»! Бажаємо всім натхнення, успіхів, гарних пісень та визнання глядачів!