Відбувся II етап конкурсу дитячого читання "Книгоманія"

Відбувся II етап конкурсу дитячого читання “Книгоманія”

3 квітня 2018 року з метою підвищення рівня особистого розвитку і культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання на території Дубов’язівської селищної ради в приміщенні Сім’янівської сільської бібліотеки відбувся II етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

У Конкурсі брали участь: Білівщук Анастасія – 6 кл. (Салтиківська сільська бібліотека), Хальота Анастасія – 6 кл. (Сім’янівська сільська бібліотека), Шаповал Анастасія – 6 кл. (Лебедівська сільська бібліотека), Гавриленко Вікторія – 7 кл. (Тернівська сільська бібліотека), Іващенко Ангеліна – 7 кл. (Дубов’язівська селищна бібліотека), Шолудько Леся – 7 кл. (Курилівська сільська бібліотека).

Змагання між учасниками відбувалося у вигляді розповіді про улюблену книгу та літературної вікторини.

За результатами оцінювання члени журі обрали двох переможців:

• Шаповал Анастасія – 6 кл. ( Лебедівська сільська бібліотека)
  • Іващенко Ангеліна – 7 кл. (Дубов’язівська селищна бібліотека)

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу дитячого читання!

Ю. Комар, методист відділу культури

Дубов’язівської селищної ради