4 квітня 2018 року в залі засідань Дубов’язівської селищної ради відбулася нарада4 квітня 2018 року в залі засідань Дубов’язівської селищної ради, відбулася нарада за участю виконуючих обов’язків старост старостинських округів, директорів БК та завідуючих сільськими клубами селищної ради.

В ході засідання було розглянуто ряд питань, серед яких першочергове – підготовка до святкування дня селища Дубовязівки, яке відбудеться 27 травня 2018 року.

Свято буде проходити за участю всіх художніх колективів селищної ради. Кожний округ матиме можливість представити самобутні традиції своїх сіл.

Актуальним, також , було питання проведення конкурсу дитячого вокального мистецтва “Первоцвіт” 27 квітня 2018 року та участь у відбірковому конкурсі Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута” 21 квітня 2018 року.