30 березня 2018 року відбулася VI сесія VII скликання Дубов’язівської селищної ради

Сесію відкрила і вела селищний голова Марусиченко Тамара Петрівна. Із 26 обраних депутатів селищної ради на сесії присутні – 24.

На засіданні сесії обговорювались наступні питання:

1. Про благоустрій територій населених пунктів селищної ради (Доповідає заступник селищного голови Білик Л.І. )
  2. Про припинення юридичних осіб Салтиківської, Тернівської, Курилівської, Шпотівської та Красненської сільських рад (Доповідає державний реєстратор Вергун Світлана Михайлівна)
  3. Про селищну «Програму відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді на 2018 рік Дубов’язівської селищної ради» (Доповідає начальник відділу освіти, молоді та спорту Машай Т.М.)
  4. Про встановлення середньої вартості харчування в пришкільних таборах відпочинку (Доповідає начальник відділу освіти, молоді та спорту Машай Т.М.)
  5. Про вступ до Асоціації міст України (Доповідає заступник селищного голови Бохан О.Г.)
  6. Про внесення змін до селищного бюджету (Доповідає начальник відділу фінансів та економічного розвитку Нестеренко Т.І.)
  7. Про проект рішення селищної ради «Про застосування на території Дубов’язівської селищної ради місцевих податків і зборів на 2019 рік» (Доповідає начальник відділу фінансів та економічного розвитку Нестеренко Т.І.)
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність гр. Посох В.О. на території Дубов’язівської селищної ради (Доповідає начальник відділу земельних ресурсів Пацак С.І.)
  9. Про надання дозволу гр.. Поповському А.П. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул. Садова в смт. Дубов’язівка на території Дубов’язівської селищної ради (Доповідає начальник відділу земельних ресурсів Пацак С.І.)
  10. Про передачу ТОВ «Агрофірма Базилівка» в оренду не витребуваних та не успадкованих земельних ділянок на території Шпотівського старостинського округу Дубов’язівської селищної ради (Доповідає начальник відділу земельних ресурсів Пацак С.І.)
  11. Про внесення змін до договору оренди ТОВ «Агро-Поліс» не витребуваних та не успадкованих земельних ділянок (паїв) на території Дубов’язівської селищної ради від 12.08.2013 року №9 (Доповідає начальник відділу земельних ресурсів Пацак С.І.)
  12. Про затвердження програми «Розроблення планово-картографічних матеріалів, містобудівної та землевпорядної документації по встановленню (зміні) меж населених пунктів Дубов’язівської селищної ради на 2018 рік» (Доповідає начальник відділу земельних ресурсів Пацак С.І.)

На сесії прийняті наступні рішення:

Рішення від 30.03.2018 Про благоустрій територій населених пунктів селищної ради

Рішення від 30.03.2018 Про припинення юридичних осіб Салтиківської, Тернівської, Курилівської,Шпотівської та Красненської сільських рад

Рішення від 30.03.2018 р. Про селищну «Програму відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді на 2018 рік Дубов’язівської селищної ради»

Рішення від 30.03.2018 р. Про встановлення середньої вартості харчування в пришкільних таборах відпочинку

Рішення від 30.03.2018 р. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Рішення від 30.03.2018 р. Про надання дозволу гр. Поповському А. П. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул. Садова, 13 в смт Дубов’язівка на території Дубов’язівської селищної ради

Проект рішення 2018 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність гр. Посох В. О. на території Дубов’язівської селищної ради

Проект рішення 2018 р. Про передачу ТОВ «Агрофірма Базилівка» в оренду невитребуваних та неуспадкованих земельних ділянок на території Шпотівського старостинського округу

Проект рішення 2018 р. Про внесення змін до договору оренди ТОВ «Агро-Поліс» невитребуваних та неуспадкованих земельних ділянок (паїв) на території Дубов’язівської селищної ради від 02.08.2013 р.

Проект рішення Про затвердження Програми розроблення планово-картографічних матеріалів, містобудівної документації, землевпорядної документації по встановленню (зміні) меж населених пунктів Дубов’язівської селищної ради та їх нормативної грошової оцінки на 2018 рік