Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту Рішення Дубовязівської селищної ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Проект регуляторного акту розроблений відповідно до вимог ст. 7, пункту 12.3 статті 12, абзацу четвертого підпункту 266.4.2 п. 266.4 статті 266 та абзацу другого пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, керуючись п. 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження і пропозиції приймаються розробниками проекту регуляторного акту – відділом фінансів та економічного розвитку Дубовязівської селищної ради – протягом 2-х місяців з дня оприлюднення:

на поштову адресу: вул. Глуховця, 8, смт. Дубовязівка, 41655, тел. (05447) 52-1-60

– на електронну адресу: Email:Dubovyzovka@ukr.net

Ознайомитись з проектом рішення можна за посиланням Проект рішення Дубов’язівської селищної ради “Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік”