23 березня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Дубов’язівської сільської ради

В ході засідання були розглянуті та затверджені такі питання:

• Заходи по благоустрою населених пунктів селищної ради. Основною метою яких є: забезпечити утримання, в належному стані, території населених пунктів селищної ради, їх санітарне очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності населення – керівниками установ, організацій, підприємств та населенням.
  • План роботи виконавчого комітету на II квартал 2018 року.
  • Проект селищної програми відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді на 2018 рік.
  • Проект рішення про податки та збори.

Також була обговорена організація заходів до Великодніх свят та інші організаційні питання.