Відбувся фестиваль "Театральна веселка"

Відбувся фестиваль “Театральна веселка”

24 березня з метою активізації творчої діяльності аматорських драматичних колективів Дубов’язівської селищної ради, розвитку театрального мистецтва й підвищення його ролі у формуванні естетичних смаків та уподобань населення, на передодні Дня театру в Дубов’язівському СБК, був проведений фестиваль драматичних колективів «Театральна веселка».

Відбувся фестиваль "Театральна веселка"

Фестиваль проводився у двох номінаціях:

«Дитячі драматичні колективи»

«Дорослі драматичні колективи».

З побажаннями творчого натхнення та перемоги до учасників фестивалю звернулася заступник селищного голови Олена Григорівна Бохан.

Всі колективипоказали високий рівень акторської майстерності.

Переможцями « Театральна веселка » стали:

Дитячі драматичні колективи:

• драматичний колектив Курилівського сільського будинку культури –I місце;
  • Драматичний колектив Красненського сільського будинку культури –II місце.

Дорослі драматичні колективи:

• драматичний колектив Тернівського сільського клубу – I місце.
  • Драматичний колектив Красненського сільського будинку культури, драматичний колектив Шпотівського сільського будинку культури, драматичний колектив Салтиківськоого сільського клубу, драматичний колектив Курилівського сільського будинку культури – II місце.

Щиро дякуємо учасникам фестивалю «Театральна веселка»! Бажаємо всім натхнення, втілення найсміливіших творчих задумів, нових яскравих постановок, благополуччя та визнання глядачів!

Ю. Комар,  методист відділу культури

Дубов’язівської селищної ради