СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21 березня на базі Дубов’язівського навчально – виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Тема семінару: «Специфіка функціонування закладів освіти в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища»

Мета якого: розширити знання учасників обласного семінару з питань запровадження та використання в практиці управління закладів загальної середньої освіти оптимальних управлінсько-педагогічних технологій відповідно до умов розвитку регіонального освітнього середовища; ознайомити зі специфікою функціонування закладу освіти в умовах регіонального освітнього середовища на прикладі Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району.

На ньому були присутні:
Перлик В.В. – методист з управлінської діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ Сумський обласний інститут після дипломної педагогічної освіти;
Бохан О. Г. – заступник селищного голови Дубов’язівської селищної ради;
Шерудило Т. М. – заступник голови Конотопської районної державної адміністрації;
Машай Т. М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради;
Вербняк М. Д. – начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації.

СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ході семінару були обговорені такі питання:

• «Основні пріоритети розвитку регіонального освітнього середовища»
    Бохан О. Г.,заступник селищного голови Дубов’язівської селищної ради;
  • «Напрямки позитивного впливу на регіональне освітнє середовище: управлінсько-педагогічний аспект» Шерудило Т. М.., заступник голови Конотопської районної державної адміністрації;
  • «Специфіка функціонування закладів освіти в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища» Перлик В.В., методист з управлінської діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
  • «Опорний заклад освіти: практика управління в умовах розвитку регіонального освітнього середовища» (з досвіду роботи Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради) Савченко А.В., директор школи.

У практичній частині семінару був проведений майстер-клас педради «Готовність початкової школи до впровадження Державного стандарту початкової державної освіти» Савченко А.В. – директор Дубов’язівського навчально – виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради;

Та відбувся методичний полілог «Специфіка функціонування закладів освіти в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища»

Кліндухова В.М. – директор Козацького навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради

Савела Н.М. – директор Попівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІI ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради.

СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ               СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ